Een mooie TV meubel van zwart MDF voor in de woonkamer met vier opslagvakken, afgesloten met een deurtje. Zoals op de foto’s te zien is, is het meubel opgehangen alsof het ‘zweeft’.
Op papier een schets gemaakt. Zodra ik alle maten wist kon ik het gemakkelijk bestellen waardoor het uiteindelijk niet meer dan een bouwpakket is geworden. Niets meer zagen maar gewoon in elkaar zetten.
Verder heb ik balkjes gehaald van 30 x 30 mm met een lengte van 250 mm. Met de balkjes heb ik alles aan elkaar gemonteerd zodat er aan de buitenkant geen schroefmateriaal te zien is. Gaten voorboren in het hout, houtlijm erop en monteren met een schroef in het MDF. Achteraf gezien was het misschien handig geweest de balken te vervangen voor stalen hoefprofielen.
Verder opgehangen met stalen dragers met een tussenschot (3x). Als je plankdragers in google typt komen ze tevoorschijn. Let wel op de aantal kg wat een drager kan dragen.
De deuren zijn gemonteerd met ‘potscharnieren’, zoals ze bij keukenkasten worden gebruikt.
Lengte x breedte x hoogte in cm –> 280,0 x 35,0 x 30,0 cm
Ervaring met OPMAATZAGEN.nlEerste bestelling was een goede ervaring. Door mijn tweede bestelling wilde ik het resultaat van mijn eerste bestelling delen.
Sessie verlopen
Graag opnieuw inloggen. De inlogpagina wordt in een nieuw tabblad geopend. Na het inloggen kun je dat sluiten en naar deze pagina terugkeren.
Kunnen ze het ook voor dezelfde prijs op de grond leggen?
Hoi Anny, bedankt voor je vraag. Gerrit heeft ervoor gekozen om het meubel op te hangen, echter is het ook mogelijk om het meubel te laten rusten op de grond. Je kan op deze pagina klikken op ‘toevoegen aan mijn winkelwagen’, zo bestel je hetzelfde meubel voor dezelfde prijs. Mocht je nog vragen hebben, dan horen we het graag!