Ik heb een radiatorombouw gemaakt van houten latjes. De ombouw hangt met haken aan de radiator en kan dus makkelijk ook weer verwijderd worden.
Ik heb twee lange latten gebruikt van 225,0 cm breed en minimaal 12,0 cm hoog. Hier heb ik 4 haken aan bevestigd. Vervolgens heb ik alle latjes die ik op maat heb besteld, 4cm breed per latje, verticaal op de lange latten bevestigd met schroeven. Goed meten dat ze allemaal op gelijke hoogte zitten, zodat hij mooi strak oogt. En spreiders gebruiken, zodat er tussen elk latje dezelfde opening zit. De warmte moet tenslotte nog wel de kamer in kunnen. Aan allebei de kanten de verticale latjes iets buiten de breedte van de lange latten beginnen, zodat je deze aan de zijkant niet ziet. En klaar is Kees.
Bekijk het project ook op de Instagram pagina van Melissa!
225,0 cm breed en 55,0 cm hoog.
Sessie verlopen
Graag opnieuw inloggen. De inlogpagina wordt in een nieuw tabblad geopend. Na het inloggen kun je dat sluiten en naar deze pagina terugkeren.