Van losse onderdelen MDF Lakdraag heb ik een headboard gemaakt.
Dit plaats je achter je bed en dient dan meteen als nachtkastje.
Verven, vastzetten en klaar was het headboard!
Van losse plaatmateriaal onderdelen heb ik een headboard gemaakt voor aan het hoofdeinde van ons bed. We hebben voor MDF Lakdraag gekozen waardoor het plaatmateriaal al in de grondverf aangeleverd werd, heel praktisch. De houtdelen waren ook al in verstek gezaagd. Hier kun je zelf voor kiezen, dit is zeker niet verplicht. Zelf heb ik uit het grootste houtdeel 2 rechthoeken gefreesd voor de ‘nachtkastjes’.
Daarna kwam de montage: De verbindingsstukken zijn met houtlijm vastgezet. Voor de stevigheid heb ik een frame gemaakt van houten balken. De nachtkastjes (inwendig) zijn met montagekit tussen de balkjes vast gezet.
Hoogte: 110,0 cm
Breedte: 265,0 cm (voorplaat)
Ik ben erg tevreden over de snelle aflevering en de prima kwaliteit.
Sessie verlopen
Graag opnieuw inloggen. De inlogpagina wordt in een nieuw tabblad geopend. Na het inloggen kun je dat sluiten en naar deze pagina terugkeren.